•  

     

    We are One har eksklusiv distribusjon av kosmetikkmerkene AVEDA og Bumble and bumble i Norge, Danmark og Sverige.

    Vårt team har lang og bred bransjeerfaring og har som mål å samarbeide med dedikerte salonger og spa i Skandinavia. Som kunde av oss skal du oppleve nært samarbeid med engasjerte medarbeidere med høy kompetanse og lidenskap for bransjen. Din utvikling og drift en viktig del av vårt fokus, og vi kan tilby support og unike verktøy for at din bedrift skal nå sine mål. Vi har interne utviklingskonsepter som trygger og utvikler våre medarbeidere.

    Vi mener oppriktig at AVEDA og Bumble and bumble er bransjens sterkeste kulturbærere og står for helt unike konsepter som er dypt forankret i hele organisasjonen. Etter etablering i Norge i 2013 representerer We are One i dag AVEDA og Bumble and bumble også i Danmark og Sverige. Begge brands ligger under eierskap av Estee Lauder Companies.

    KUNDESERVICE

    +47 22 11 21 11 | ordre@weareone.no

    Online bestilling:
    Webshop salong Norge: http://www.weareone.no
    Webshop salong Sverige: http://www.we-are-one.se
    Webshop salong Denmark: http://www.we-are-one.dk

     

    ADMINISTRASJON

    Ulf Schjerpen | CEO | We are One Nordic
    mobile +47 918 22 600 |  ulf@weareone.no

    Ellen Marie Johansen | Nordic Brand Manager
    mobile +47 997 25 612 | ellenmarie@weareone.no

    Ninni Kommisrud | CAO & Financial Controller
    mobile +47 456 14 687  | ninni@weareone.no

    Fabian Schjerpen | Office Manager
    mobile +47 930 10 620 | fabian@weareone.no

     

    SALONG UTVIKLERE

    Hege Nordhagen | Salon Development Partner AVEDA | Norge
    mobile +47 995 02 503 | hege@weareone.no

    Silje Moen | Salon Development Partner AVEDA | Norge
    mobile +47 907 51 830 | silje@weareone.no

    Mette Louise Omtvedt | Salon Development Partner AVEDA | Norge
    mobile +47 970 79 066 | mette@weareone.no

    Vegar Ruud | Bb. Regional Business Consultant | Norge
    mobile +47 936 956 361 | vegar@weareone.no

    Marte Vollheim Bergrud | Bb. Regional Business Consultant | Norge
    mobile +47 977 12 845 | marte@weareone.no

    Charlotte Holmberg | Bb. Regional Business Consultant | Sverige
    Mobile +46 732 518 906 | charlotte@we-are-one.se

    Eira Jones | Salon Development Partner AVEDA | Danmark
    Mobile +45 403 61 058 | eira@we-are-one.dk

    Gitte Juul-Olsen | Salon Development Partner AVEDA | Danmark
    Mobile +45 423 62 530 | gitte@we-are-one.dk

     

    MARKETING & PR

    Stina Baklid | Office and PR
    mobile +47 922 97 624 | stina@weareone.no

     

    NORDIC EDUCATION TEAM

    Louise Kjær | Education Manager | AVEDA Nordic
    mobile +47 938 79 671 | louise@weareone.no

    Ida Gustavsson

    Birger Løkeng

    Jørgen Bech

    Amalie Christensen

    Elisabeth Rendall

    Anna Gwendoline Mellouk

    Eva Sandelgard

    Pauline Davidsson

    Daniella Dif

    Tone Lundstein

    Katrine Jakobsen

     

    We are One LAGER

    Lettbutikk avd. Alnabru Oslo

    Verkseier Furulunds vei 49

    0668 Oslo

     

    LOGISTIKK

    Miljøbudet-  Oslo/ Akerhus

    Bring-  Norge/ Sverige/ Danmark