•  

     

    We are One har eksklusiv distribusjon av kosmetikkmerkene AVEDA og Bumble and bumble i Norge, Danmark og Sverige.

    Vårt team har lang og bred bransjeerfaring og har som mål å samarbeide med dedikerte salonger og spa i Skandinavia. Som kunde av oss skal du oppleve nært samarbeid med engasjerte medarbeidere med høy kompetanse og lidenskap for bransjen. Din utvikling og drift en viktig del av vårt fokus, og vi kan tilby support og unike verktøy for at din bedrift skal nå sine mål. Vi har interne utviklingskonsepter som trygger og utvikler våre medarbeidere.

    Vi mener oppriktig at AVEDA og Bumble and bumble er bransjens sterkeste kulturbærere og står for helt unike konsepter som er dypt forankret i hele organisasjonen. Etter etablering i Norge i 2013 representerer We Are One i dag AVEDA og Bumble and bumble også i Danmark og Sverige, som begge ligger under eierskap av Estee Lauder Companies.

    KUNDESERVICE

    +47 22 11 21 11 | ordre@weareone.no

    Online bestilling:
    Web-shop salong Norge: weareone.utvikl.es
    Web-shop salong Sverige: www.WeAreone.se
    Web-shop salong Denmark: www.WeAreOne.dk

     

    ADMINISTRASJON

    Ulf Schjerpen | CEO | We are One Nordic
    mobile +47 918 22 600 |  ulf@weareone.no

    Ellen Marie Johansen | Nordic Brand Manager
    mobile +47 997 25 612 | ellenmarie@weareone.no

    Solveig Marie Lindholdt | CAO & Financial Controller
    mobile +47 924 006 655  | solveig@weareone.no

    Alexander Frayne | Administrative Coordinator
    mobile +47 993 11 060 | alexander@weareone.no

    Christopher Sam | Accounting & Financial Assistant
    mobile + 47 912 65 833 | Christopher@weareone.no

     

    SALG

    Hege Nordhagen | Salon Development Partner AVEDA | Norge
    mobile +47 995 02 503 | hege@weareone.no

    Silje Moen | Salon Development Partner AVEDA | Norge
    mobile +47 907 51 830 | silje@weareone.no

    Talita Kristina Aas | Bb. Regional Business Consultant | Norge
    mobile +47 974 77 124 | talita@weareone.no

    Vegar Ruud | Bb. Regional Business Consultant | Norge
    mobile +47 936 956 361 | vegar@weareone.no

    Eva Sandelgard | Salon Development Partner AVEDA | Sverige
    Mobile +46 70-076 98 09 | eva@we-are-one.se

    Charlotte | Bb. Regional Business Consultant | Sverige
    Mobile +46 732 518 906 | charlotte@we-are-one.se

    Eira Jones | Salon Development Partner AVEDA | Danmark
    Mobile +45 403 61 058 | eira@we-are-one.dk

    Gitte Juul-Olsen | Salon Development Partner AVEDA | Danmark
    Mobile +45 423 62 530 | gitte@we-are-one.dk

     

    MARKETING & PR

    Julie Victoria Jansen | Marketing Coordinator
    mobile +47 400 56 143 | julie@weareone.no

    Anne Julie Matveyev | Marketing Intern
    mobile +47 954 45 991 | annejulie@weareone.no

    Anett Moldov | Devote Agency – PR Manager Aveda Denmark
    mobile +45 321 12 711 | anett@devote.dk

     

    Nordic Educational Team

    Ida Gustavsson

    Birger Løkeng

    Jørgen Bech

    Amalie Christensen

    Ragnhild Evang

    Lars Eriksen Eitran

    Elisabeth Rendall

    Andrine Dimmen Grimstad

    Anna Gwendoline Mellouk

    Pauline Davidsson

    Daniella Dif

    Tone Lundstein

    Katrine Jakobsen

    Sahar Mohajer

     

    We are One lager

    Lett Butikk avd. Alnabru Oslo

     

    LOGISTIKK

    Miljøbudet-  Oslo/ Akerhus

    Bring-  Norge/ Sverige/ Danmark